Rolwit0424

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Ciechanowiec w hicie Netflixa:
foto: Netflix

Ciechanowiec w hicie Netflixa: "Nic na siłę" z plejadą gwiazd [wideo]

stomadica wysokie mazowieckie

Najnowsza polska komedia "Nic na siłę", która zyskała uznanie widzów na platformie Netflix, wyróżnia się nie tylko zabawną fabułą i znakomitą obsadą, ale również wyjątkowymi lokalizacjami, wśród których jedną z ról odgrywa Ciechanowiec. Właśnie w tym mieście, a dokładniej w Muzeum Rolnictwa, kręcone były liczne sceny produkcji.

Film opowiada historię Oliwii, utalentowanej szefowej kuchni, która zostaje zwabiona do prowincjonalnej miejscowości pod pretekstem ratowania gospodarstwa swojej babci. Na miejscu nie tylko staje przed wyzwaniami związanymi z odnowieniem gospodarstwa, ale również zakochuje się w przystojnym rolniku, za którym kryje się tajemnica. Co ciekawe, produkcja została nakręcona w malowniczych zakątkach Polski, w tym w Ciechanowcu.

Obsada filmu "Nic na siłę" składa się z doświadczonych aktorów, którzy przyczynili się do sukcesu tej produkcji. W główne role wcielili się Anna Seniuk, Mateusz Janicki, Artur Barciś, Filip Gurłacz, Cezary Żak, Zuzanna Wielebę, Angelika Cegielska, Piotr Rogucki, Michał Milowicz oraz Sebastian Stankiewicz. Ich kreacje przyciągają uwagę widzów, a chemia między postaciami dodatkowo wzbogaca narrację filmu.

Lokalizacje, w których kręcone były sceny, takie jak Ciechanowiec, Kaniuki, Ciełuszki, Wizna, Suraż, Rutki, Zabłudów oraz Wrocław, pełnią ważną rolę w filmie, nadając mu niepowtarzalny klimat. Wybór tak różnorodnych i charakterystycznych miejscówek pokazuje, jak bogata i różnorodna jest Polska, a jednocześnie stanowi piękną wizytówkę naszego kraju.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk