hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

openmed2015b

Czyżew

Czyżew wybiera! Debata Łuczaj vs Kuczewski – Twoi kandydaci na żywo już w czwartek!

Przed nami druga tura wyborów samorządowych w Czyżewie, a emocje wokół wyścigu o fotel burmistrza miasta rosną z każdym dniem. Debata będzie przeprowadzona przez niezależny portal WysokoMazowiecki24.pl, który ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców gminy Czyżew oraz zainteresowanych obserwatorów na wyjątkowe wydarzenie, które rzuci więcej światła na programy i osobowości kandydatów. Już 18 kwietnia, o godzinie 18:00, odbędzie się debata online między Wojciechem Łuczajem a Franciszkiem Kuczewskim. 

Czyżew pamięta - uroczystości upamiętniające katastrofę smoleńską i zbrodnię katyńską [foto]

W dniu 10 kwietnia 2024 roku, o godzinie 8:41, w Czyżewie odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej oraz 84. rocznicę zbrodni katyńskiej. Zgromadzeni mieszkańcy gminy Czyżew, wśród których znaleźli się pełniący funkcję Burmistrza Czyżewa Franciszek Kuczewski i Przewodniczący Rady Miejskiej Witold Sienicki, rozpoczęli wydarzenie od minuty ciszy.

Wyniki w wyborach do Rady Miejskiej w Czyżewie

Wybory do Rady Miejskiej w Czyżewie przyniosły mieszkańcom miasta nowych przedstawicieli w różnych okręgach wyborczych. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki głosowania, które wyłoniły nowych radnych.

Wojciech Łuczaj czy Franciszek Kuczewski? Druga tura wyborów w Czyżewie

Wybory na Burmistrza Czyżewa nie przyniosły ostatecznej decyzji w pierwszej turze głosowania, co oznacza, że mieszkańcy tej gminy będą musieli udać się do urn ponownie, aby wyłonić swojego przyszłego burmistrza w drugiej turze wyborów. Pierwsza tura wyborów, która miała miejsce 7 kwietnia 2024r., zakończyła się wynikami, które nie pozwoliły na bezpośrednie wybranie kandydata na to stanowisko.

Rondo przy Urzędzie Miejskim w Czyżewie: Zielone światło dla modernizacji ul. Szkolnej [wideo/foto]

W Czyżewie odbyła się dzisiaj (05.04.2024r.) konferencja poświęcona modernizacji i rozbudowie ulicy Szkolnej przy drodze wojewódzkiej nr 690 w Czyżewie. Uczestniczyli w niej Senator RP Anna Bogucka, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Łukasz Siekierko oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Czyżewie Witold Sienicki. Projekt ma na celu kompleksową przebudowę i modernizację kluczowego odcinka drogowego w centrum Czyżewa.

Rekordowa liczba uczestników Wesołego Pląsu 2024 w Czyżewie

W dniu 14 kwietnia 2024 roku, niedziela, Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie będzie gospodarzem XXII Powiatowej Prezentacji Zespołów Tanecznych "Wesoły Pląs 2024". Z uwagi na rekordową liczbę zgłoszonych grup tanecznych, organizatorzy zaktualizowali harmonogram wydarzenia, przesuwając początek przeglądu na godzinę 12.00. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal WysokoMazowiecki24.pl.

Czyżew: Uroczyste powitanie najmłodszych mieszkańców [foto]

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Czyżewie odbyło się dzisiaj, 26 marca 2024 roku, wyjątkowe wydarzenie mające na celu powitanie najmłodszych mieszkańców Gminy Czyżew. Pełniący funkcję Burmistrza Franciszek Kuczewski osobiście przywitał dwadzieścioro nowo narodzonych dzieci - 11 dziewczynek i 9 chłopców, którzy przyszli na świat w okresie od sierpnia 2023 roku do stycznia 2024 roku. Wśród nich znaleźli się Filip, Remigiusz, Wojciech, Oliwia, Wiktor, Leo, Antonina, Zofia, Maja, Jakub, Nikodem, Barbara, Blanka, Marcel, Zuzanna, Hanna, Laura, Julia i Igor.

Czyżew: 7-latkowi skradziono rowerek! Odzyskali go dzielnicowy i policjantki

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Czyżewie zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzieże elektronarzędzi, rowerka dziecięcego oraz artykułów spożywczych. Właściciele skradzionych przedmiotów oszacowali straty na ponad 2000 złotych. 37-latek usłyszał zarzuty. Jego dalszym losem zajmie się sąd.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk