ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Czyżew

Ruszyła rozbudowa drogi Siennica Święchy – Dąbrowa Nowa Wieś [foto]

Rozpoczęła się rozbudowa drogi powiatowej Nr 2084B na odcinku Siennica Święchy – Dąbrowa Nowa Wieś. Prace odbywają się na długości ok. 3,330 km na terenie gminy Czyżew.

Wakacyjna oferta Czyżewa: Sport, rekreacja i kultura w jednym

Gmina Czyżew zachęca do korzystania z infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej oraz przygotowanych działań kulturalnych z myślą o dzieciach i młodzieży w okresie wakacyjnym.

Czyżew: Drewniane skarby Podlasia - ruszyły zgłoszenia do konkurs plastycznego

Portal WysokoMazowiecki24.pl objął patronatem medialnym niezwykłe wydarzenie kulturalne organizowane w gminie Czyżew. Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Podlaskie dziedzictwo drewniane - piękne jak malowane".

Ulica Szkolna w Czyżewie przejdzie metamorfozę: Podpisano umowę [wideo/foto]

Mieszkańcy Czyżewa mogą spodziewać się poprawy infrastruktury drogowej w swoim mieście. We wtorek, 9 lipca, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku podpisano umowę na przebudowę blisko kilometrowego odcinka drogi w Czyżewie. Inwestycja obejmuje remont ulicy Szkolnej oraz część ulicy Mazowieckiej.

Dni Czyżewa 2024: Deszcz nie przeszkodził w świętowaniu [foto]

W miniony weekend, 6-7 lipca 2024 roku, mieszkańcy Czyżewa i okolic mieli okazję uczestniczyć w dorocznym święcie miasta - Dniach Czyżewa. Mimo niesprzyjającej aury, wydarzenie przyciągnęło tłumy uczestników, oferując bogaty program kulturalny i rozrywkowy.

JUŻ W WEEKEND! Dni Czyżewa 2024: Koncerty i liczne atrakcje [PROGRAM]

Burmistrz Czyżewa zaprasza serdecznie na Dni Czyżewa, które odbędą się w dniach 6-7 lipca 2024 roku. Wydarzenie obfitować będzie w różnorodne atrakcje kulturalne i rozrywkowe, a jego kulminacyjnym punktem będą występy gwiazd wieczoru: "Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy" oraz "Cygańscy Książęta". Ponadto na scenie pojawią się zespoły Kwestia 07, Eufonia oraz Trzeci Oddech Kaczuchy. Patronat medialny sprawują Polskie Radio Białystok, Radio Nadzieja oraz WysokoMazowiecki24.pl.

Szokujące zatrzymanie w gminie Czyżew! Kierowca z blisko 3 promilami

Dzielnicowi Posterunku Policji w Czyżewie zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 49-latek jechał w jednej z miejscowości gminy Czyżew mając blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyźnie w maju zostało zatrzymane prawo jazdy również za jazdę pod wpływem alkoholu.

Czyżew: Spaliła się prasa belująca! Pożar na polu [foto]

W dniu 30 czerwca 2024 roku o godzinie 15:47, jednostki straży pożarnej zostały zadysponowane do pożaru prasy belującej oraz słomy na polu w okolicach Dąbrowy Wielkiej, gmina Czyżew.

Woda w Kąpielisku Miejskim w Czyżewie nie nadaje się do kąpieli

Ratownicy WOPR będą czuwać nad kąpieliskiem w Czyżewie

Urząd Miejski w Czyżewie informuje, że od dnia 2 lipca 2024 r. na kąpielisku Miejskim w Czyżewie nadzór ratowniczy sprawowany będzie przez ratowników WOPR od wtorku do niedzieli w godzinach 12.00-17.00.

Zamknięcie fragmentu drogi wojewódzkiej nr 690 w Czyżewie [OBJAZD]

Uwaga, ważna informacja dla kierowców korzystających z drogi wojewódzkiej nr 690. W dniu 4 lipca 2024 roku zostanie zamknięty fragment tej drogi w związku z realizacją inwestycji "Przebudowa mostu przez rz. Siennica wraz z dojazdami w ciągu drogi wojewódzkiej nr 690". Prace prowadzone są przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich, a wykonawcą jest firma INŻYNIERIA WSCHÓD Paweł Bujnowski i Maciej Bujnowski Sp. j. z Białegostoku.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk