ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Klukowo

OSP Trojanowo zaprasza na zabawę taneczną w remizie

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Trojanowa (gmina Klukowo) zapraszają na imprezę taneczną, która odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Klukowo: Rondo w centrum miejscowości będzie remontowane

Zarząd Dróg Powiatowych w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że od dnia 08.07.2024r. do dnia 12.07.2024r. na rondzie przy ul. Mazowieckiej w Klukowie prowadzone będą roboty budowlane.

Klukowo: 21-latka straciła "prawko" za jazdę 107 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 21-latce, która przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym. Kobieta jechała z prędkością 107 kilometrów na godzinę. Mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych, a jej konto zasiliło 13 punktów.

Piknik na rozpoczęcie wakacji w Kuczynie [foto]

22 czerwca w Kuczynie, zgodnie z wieloletnią tradycją, odbył się piknik na rozpoczęcie wakacji. Impreza została zorganizowana wspólnie przez Świetlicę Wiejską w Kuczynie i OSP, a głównym sponsorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Klukowie.

Piknik z okazji Dnia Strażaka w Klukowie: Smakołyki i atrakcje dla dzieci [foto/wideo]

W minioną niedzielę w Klukowie świętowano Dzień Strażaka zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną. Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą, po której na placu za Urzędem Gminy miała miejsce część oficjalna. Najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie na sztandar przez Młodzieżową Drużynę Pożarniczą.

Klukowo: Przebudowa dróg do terenów inwestycyjnych [foto]

W gminie Klukowo trwają intensywne prace nad realizacją zadania „Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Klukowo prowadzących do tworzonych terenów inwestycyjnych - ETAP I”. W miejscowości Klukowo-Kolonia na części drogi gminnej została już wykonana nawierzchnia bitumiczna.

OSP Klukowo i KGW Klukowianki zapraszają na Dzień Strażaka

Ochotnicza Straż Pożarna Klukowo i Koło Gospodyń Wiejskich Klukowianki serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, znajomych i przyjaciół na obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 16 czerwca. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11:00 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Klukowie. Po nabożeństwie dalsza część obchodów przeniesie się na plac za Urzędem Gminy Klukowo.

Dzień Dziecka w Klukowie: Rodzinny festyn pełen atrakcji

Wójt Gminy Klukowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Klukowie zapraszają na Festyn Rodzinny "Dzień Dziecka 2024", który odbędzie się 2 czerwca 2024 roku o godzinie 14:00 na placu za Urzędem Gminy. W programie przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym turnieje sportowe, konkursy oraz wystawy.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk