hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

openmed2015b

Podlaskie

Zima nie musi być zimna: zbiórka dla czworonogów w potrzebie

W obliczu nadchodzącej zimy, która jest szczególnie trudnym okresem dla bezdomnych zwierząt, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim inicjuje akcję charytatywną mającą na celu wsparcie lokalnych schronisk oraz stowarzyszeń opiekujących się psami i kotami. Schroniska, które stanowią dom dla porzuconych i skrzywdzonych zwierząt, borykają się z narastającymi potrzebami, zwłaszcza w okresie zimowym.

VIII turnus Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej

Obecnie trwa największy VIII turnus Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, tj. ponad 8 tys. szkolonych kandydatów w całym kraju. Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa jest pierwszym krokiem do tego aby zostać żołnierzem.

Konkurs dla szkół podstawowych: "Zawód: Żołnierz. Brzmi Dumnie

Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej im. gen. bryg. W. Liniarskiego ps. „Mścisław" i Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim zapraszają do udziału w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM dla uczniów klas I - III szkół podstawowych: "Zawód: Żołnierz. Brzmi Dumnie".

Bimber nie dotrze do odbiorców. Kurierskie paczki przejęła KAS [foto]

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z Białegostoku przejęli 90 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar mundurowi zabezpieczyli w 5 przesyłkach kurierskich oraz w mieszkaniu ich nadawcy. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli w jednej z białostockich sortowni przesyłek kurierskich zabezpieczyli 5 paczek z butelkami zawierającymi łącznie ponad 36 l alkoholu bez polskich znaków akcyzy.

JESIENNY OGIEŃ 2023 - pokaz dynamiczny najnowszego sprzętu wojskowego

W niedzielę 17 września br., na terenie Ośrodka Szkolenia Wojsk Lądowych Bemowo Piskie, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy, publiczność będzie mogła obejrzeć najnowszy wojskowy sprzęt podczas walki. Zapraszamy wszystkich na pokaz dynamiczny - Jesienny Ogień 23!

Zlot aut zabytkowych Grannem nad Bugiem: Spotkanie miłośników klasyki na kółkach

10 września 2023 roku, w Grannem nad brzegami rzeki Bug, odbędzie się wyjątkowe spotkanie miłośników motoryzacji. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją pasją, podziwiać zabytkowe samochody oraz spędzić miły czas w towarzystwie innych entuzjastów.

Wykoleił się pociąg relacji Białygostok - Warszawa: podróżowało nim 150 pasażerów

Wykoleił się pociąg relacji Białystok - Warszawa: podróżowało nim 150 pasażerów

W czwartek, 24 sierpnia, rano doszło do wykolejenia pociągu PKP Intercity podróżującego na trasie Białystok-Warszawa Zachodnia. Zdarzenie miało miejsce w okolicach stacji Zielone Wzgórza w Białymstoku, kilkaset metrów za tunelem Fieldorfa-Nila, kierując się w stronę Warszawy. Na szczęście pociąg nie przewrócił się. Jednakże część składu opuściła tory, chociaż cały pojazd pozostawał na kołach.

Kebab w folii powodem pobicia: Instruktor sztuk walki vs właściciele kebabowni

Kebab w folii powodem pobicia: Instruktor sztuk walki vs właściciele kebabowni

Wakacyjne wyjazdy często kojarzą się z relaksem i miłymi chwilami. Niestety, nie zawsze tak jest. W Augustowie, znanym letniskowym miejscu, do którego wielu z nas udaje się na wypoczynek, doszło do niecodziennej sytuacji w jednym z lokali gastronomicznych. Sprawa zawiniętego w folię kebaba przerodziła się w bitwę. Oto co się wydarzyło.

Ptakom podobni nad Łomżą. Zaproszenie na Finał XXV Motoparalotniowych Mistrzostw Polski

W piątek, 18 sierpnia o zmroku, widowisko na łomżyńskim niebie! W sobotę, 19 sierpnia, finał Motoparalotniowych Mistrzostw Polski i Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego.

Na Podlasiu ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie

Na Podlasiu ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie

Wyjazdy na wakacje za granicę, prace remontowe, czy dodatkowa praca zawodowa – to tylko niektóre z aktywności osób przyłapanych na niewłaściwym wykorzystywaniu zwolnienia lekarskiego. ZUS podsumował wyniki kontroli zwolnień w pierwszym półroczu tego roku.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk