hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

openmed2015b

Szepietowo

Wyniki w wyborach do Rady Miejskiej w Szepietowie

Wybory do Rady Miejskiej w Szepietowie przyniosły mieszkańcom miasta nowych przedstawicieli w różnych okręgach wyborczych. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki głosowania, które wyłoniły nowych radnych.

60,29% poparcia: Robert Wyszyński znów na stanowisku Burmistrza Szepietowa

W ostatnich wyborach samorządowych w Gminie Szepietowo, mieszkańcy mieli unikalną okazję do wyrażenia swojej opinii na temat obecnie urzędującego Burmistrza, Roberta Lucjana Wyszyńskiego. Wybory te były nietypowe, ponieważ kandydatura Wyszyńskiego była jedyną dostępną opcją, a mieszkańcy głosowali za lub przeciw jego reelekcji.

Wiosenny rozkwit w Szepietowie: Targi przyciągnęły wielu odwiedzających [wideo/foto]

W Szepietowie rozpoczęły się Wiosenne Targi Ogrodnicze oraz Podlaskie Targi Odnawialnych Źródeł Energii, otwierając długo oczekiwany sezon targowo-wystawienniczy. Zaplanowane na dwa dni (6-7.04.2024r.) targi już pierwszego dnia przyciągnęły tłumy gości.

Rodzice przedszkolaków stali się aktorami: "Wiosna Radosna" w Szepietowie [foto]

Dnia 5 kwietnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie odbyło się wyjątkowe przedstawienie zatytułowane "Rodzice dzieciom - Wiosna Radosna", zorganizowane przez Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka oraz Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie to miało na celu jeszcze raz uczcić nadejście wiosny, pomimo że pierwszy dzień tej pory roku minął już kilka tygodni temu. Rodzice dzieci z przedszkola, wcielając się w role aktorów, przygotowali i zaprezentowali wzruszające i jednocześnie bawiące do łez przedstawienie, które z pewnością na długo zostanie w pamięci uczestników.

Już w ten weekend! Targi Ogrodnicze w Szepietowie [program]

Wiosenne Targi Ogrodnicze, Podlaskie Targi Odnawialnych Źródeł Energii to coroczne wydarzenie, które cieszy ogromną popularnością wśród mieszkańców regionu. Wiosną, gdy natura budzi się do życia PODR Szepietowo rozpoczyna sezon targowo-wystawienniczy. Na osoby, które odwiedzą 6-7 kwietnia tereny wystawowe czeka szeroka oferta sprzedażowa i edukacyjna. Unikalne nasadzenia, nowoczesne rozwiązania technologiczne OZE i architektura ogrodowa– u nas znajdą Państwo wszystko, aby przygotować się na nadchodzący okres i zadbać o swój ogród po zimie.

Szepietowo: Zaproszenie na przedstawienie "Rodzice dzieciom - Wiosna Radosna"

Gminny Ośrodek Kultury oraz Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie zapraszają na przedstawienie "Rodzice dzieciom - Wiosna Radosna", które odbędzie się 5 kwietnia o godz. 15:30 w sali widowiskowej GOK w Szepietowie.

Wysokie Mazowieckie: Nietrzeźwy kierowca BMW. 26-latek zatrzymany

Dziś rano (02.04.2024r.), tuż przed godziną siódmą, funkcjonariusze policji z Wysokiego Mazowieckiego zatrzymali 26-letniego kierowcę, który prowadził pojazd marki BMW na jednej z ulic miasta. Jak się okazało mieszkaniec powiatu wsiadł za "kółko", mając w organizmie ponad pół promila alkoholu.

Pijany 43-latek na skuterze zatrzymany w Szepietowie

Wczoraj (01.04.2024r.) przed godziną 17:00, policjanci z Szepietowa, na jednej z ulic miasta, zatrzymali 43-latka kierującego skuterem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mieszkaniec powiatu kierował skuterem mając ponad pół promila alkoholu

Jaki basen ogrodowy wybrać? Poradnik

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Szepietowo: Ewakuowano 142 pasażerów z pociągu relacji Ełk - Wrocław [foto]

Dzisiaj (29.03.2024r.) rano, w Szepietowie doszło do awarii pociągu relacji Ełk - Wrocław Główny. W wyniku tego zdarzenia konieczna była ewakuacja pasażerów. Z pociągu ewakuowano 142 osoby, które następnie przetransportowano do transportu zastępczego.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk