Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

Syreny zawyły w powiecie wysokomazowieckim na cześć zmarłego żołnierza [wideo]

Dzisiaj w południe w całej Polsce, w tym również w powiecie wysokomazowieckim, zawyły syreny na znak czci dla żołnierza. Mateusz Sitek, żołnierz 1 Warszawskiej Brygady Pancernej, który zmarł na skutek ran odniesionych po ataku nożem na granicy polsko-białoruskiej, spoczął w swojej rodzinnej miejscowości.

Rodzice muszą się pospieszyć, by nie stracić 800 plus za czerwiec

Wielu rodziców i opiekunów nie złożyło jeszcze wniosku o środki z programu "Rodzina 800 plus" na nowy okres świadczeniowy. Niedopełnienie tej formalności w skali całego kraju dotyczy około 100 tys. dzieci. Jeśli uprawnieni zrobią to jeszcze w czerwcu, mogą spodziewać się wypłaty pieniędzy najpóźniej do końca sierpnia z wyrównaniem za czerwiec i lipiec.

Wysokie Mazowieckie: Ciężarówka zderzyła się z busem [foto]

Dzisiaj (12.06.2024r.), w miejscowości Jabłonka-Świerczewo w gminie Wysokie Mazowieckie, doszło do zderzenia ciężarówki z busem.

Wysokomazowiecki Team znowu na starcie Złombolu. W tym roku trasa prowadzi do Portugalii

Pomóż wysokomazowieckiej Samanthcie! Wsparcie dla dzieci z domów dziecka w zamian za reklamę

Załoga wysokomazowieckiej Samanthy ogłosiła swój udział w 18. edycji charytatywnego Rajdu Złombol. To już kolejny rok, kiedy ekipa wystartuje w tym wyjątkowym wydarzeniu, łączącym pasję do motoryzacji z pomocą dzieciom z domów dziecka.

"Wakacje z wojskiem" wystartowały - dołącz do projektu wojskowego

W dniu wczorajszym rozpoczął się V turnus DZSW w ramach realizowanego letniego projektu pn. „Wakacje z wojskiem”. Kolejne szkolenia podstawowe DZSW będą odbywały się w terminach: 15.07-10.08.2024 oraz 19.08.-14.09.2024r, na które Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim serdecznie zaprasza.

Znajdź fachowca w swojej okolicy z pomocą Otomistrz

PŁATNY ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

33-latek pijany jechał traktorem po "ósemce"! Przed policją schował się w trawie

33-letni kierowca ciągnika, mając 3 promile alkoholu, jechał po ekspresówce i uderzył w bariery. Mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego przed mundurowymi schował się w trawie.

Wysokie Mazowieckie: 72-latka oszukana na 26 tysięcy złotych

Oszuści nie odpuszczają. Tym razem oszukana została 72-latka. Kobieta chcąc zainwestować pieniądze zainstalowała wskazaną przez przestępców aplikację ,,AnyDesk” do zdalnej obsługi urządzenia i w efekcie straciła blisko 26 tysięcy złotych. Apelujemy - chęć łatwego i szybkiego zysku często kończy się utratą sporej gotówki.

PiS, Konfederacja i KO - wyniki wyborów do PE w powiecie wysokomazowieckim

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbyły się wczoraj, 9 czerwca 2024 roku, z frekwencją w kraju wynoszącą 40,65%. W województwie podlaskim frekwencja była nieco niższa i wyniosła 37,38%, natomiast w powiecie wysokomazowieckim osiągnęła poziom 39,08%.

Wysokie Mazowieckie: Dramatyczna walka z chorobą Mariusza! Apel o pomoc

Do naszej redakcji ponownie zgłosił się Mariusz Dębowski z Wysokiego Mazowieckiego z prośbą o nagłośnienie jego trudnej sytuacji i apel o pomoc.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk