ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

Nieoczekiwany finał spaceru: 50-latek zatrzymany na ulicach Wysokiego Mazowieckiego

Policjant z Wysokiego Mazowieckiego wykazał się czujnością, doprowadzając do zatrzymania poszukiwanego przestępcy. Incydent miał miejsce na jednej z ulic miasta, gdzie uwagę policjanta zwróciło nietypowe zachowanie 50-letniego mężczyzny.

Seria wykroczeń mieszkańca powiatu wysokomazowieckiego - od nadmiaru pasażerów po złamanie zakazu sądowego

Policjanci z drogówki zatrzymali 27-latka, który zdecydował się na jazdę mimo obowiązujących zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna wpadł, bo przewoził o jedną osobę za dużo w pojeździe. Teraz za złamanie zakazu sądowego grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Wypadek w Wysokiem Mazowieckiem: Potrącenie na przejściu dla pieszych [foto]

Dzisiaj (12.07.2024r.) na jednym z przejść dla pieszych przy ulicy Szpitalnej w Wysokiem Mazowieckiem doszło do potrącenia kobiety.

Nawałnica nad powiatem wysokomazowieckim: Powalone drzewa, uszkodzone budynki i pożar od pioruna [foto]

W czwartek 11 lipca 2024 roku powiat wysokomazowiecki został dotknięty przez gwałtowne zjawiska atmosferyczne. Do godziny 20:30 PSP w Wysokiem Mazowieckiem odnotowała 12 interwencji związanych z powalanymi drzewami oraz 3 uszkodzenia budynków gospodarczych. Doszło też do pożaru spowodowanego uderzeniem pioruna - poinformował nasz portal Cezary Zalewski Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem.

Wakacyjne czytanie pod chmurką w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

W środę, 10 lipca 2024 roku, najmłodsi mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego mieli okazję uczestniczyć w kolejnym wydarzeniu z cyklu "Czytanie przy fontannie". Inicjatywa ta organizowana jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wysokiem Mazowieckiem.

Mlekovita najczęściej wybieraną marką w Polsce

Według najnowszego Raportu Brand Footprint Europe marka Mlekovita zajmuje 1. miejsce wśród najczęściej wybieranych przez Polaków marek FMCG. Wyniki są oparte na całorocznej obserwacji koszyków zakupowych 13,5 mln polskich gospodarstw.

Wysokie Mazowieckie: Nieletni wandal zatrzymany! Wybita szyba na dworcu PKS

Bezmyślnością i brakiem poszanowania dla cudzego mienia wykazał się nieletni, który wybił szybę w wiacie przystankowej na dworcu PKS w Wysokiem Mazowieckiem. Urząd Miasta w Wysokiem Mazowieckiem oszacował straty na kwotę 2 500 złotych. Teraz losem mieszkańca naszego powiatu zajmie się sąd rodzinny.

35 aktualnych ofert pracy z wysokomazowieckiego PUP (11.07.2024r.)

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 11 lipca 2024 r.

Gwałtowne burze zagrożą powiatowi wysokomazowieckiemu! IMGW ostrzega

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla powiatu wysokomazowieckiego. Alerty dotyczą zarówno burz, jak i upałów.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk