ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie: MN Boxing zaprasza na spektakl

Wysokie Mazowieckie: MN Boxing zaprasza na spektakl "Podlaski Tur"

stomadica wysokie mazowieckie

Klub bokserski MN Boxing z Wysokiego Mazowieckiego we współpracy z Podlaskim Teatrem Współczesnym zaprasza mieszkańców powiatu i miłośników teatru na spektakl "Podlaski Tur". Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18:00 przy ulicy Kościelnej 44 w Wysokiem Mazowieckiem. Prezentowana historia, osadzona w bokserskim świecie, skupia się na życiowych wyborach pięściarza, stawiając pytania o słuszność decyzji i miejsce w życiu.

Spektakl "Podlaski Tur" obiecuje być nie tylko teatralnym wydarzeniem, ale również głęboką refleksją nad osobistymi doświadczeniami i wyborami. Twórcy przedstawienia zadają pytania dotyczące życiowych ścieżek i przeznaczenia, zachęcając widzów do zastanowienia się, czy może to być również ich historia. Spektakl ma na celu zainspirować do introspekcji i samopoznania.

Publiczność ma szansę doświadczyć nie tylko kunsztu aktorskiego, ale także niezwykłego połączenia sportu i sztuki w autentycznej przestrzeni klubu bokserskiego. Twórcy zapewniają, że spektakl poruszy zarówno miłośników teatru, jak i sportów walki.

Rezerwacji biletów w cenie 30 złotych można dokonać poprzez formularz online: https://forms.gle/dnqq6vPChVko5DHm9

"Podlaski Tur" to spektakl, który z pewnością wywoła emocje i zostanie w pamięci widzów. MN Boxing i Podlaski Teatr Współczesny zapraszają serdecznie wszystkich, którzy pragną odkryć tajemnice Podlaskiego Tura i odnaleźć w jego historii odniesienia do własnego życia.

IMG 9776

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk