Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Ekipa Oregano Bistro po raz kolejny daje przykład, jak dbać o przyrodę!
foto: Oregano Bistro

Ekipa Oregano Bistro po raz kolejny daje przykład, jak dbać o przyrodę!

stomadica wysokie mazowieckie

ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

To stało się tradycją! W Dzień Ziemi pracownicy Oregano Bistro biorą udział w akcji sprzątania świata. Jak to mają w naturze, do tematu podeszli poważnie i profesjonalnie, aktywnie angażując się w uprzątnięcie okolicy.

"Jesteśmy przekonani, że dbanie o środowisko jest zadaniem, każdego z nas. Każda drobna inicjatywa przyczynia się do ochrony planety i tworzenia lepszego jutra dla przyszłych pokoleń". - mówi Marcin Pruszyński, założyciel sieci Restauracji Oregano Bistro.

Dla naszej firmy ekologia, to wartość która przyświeca od pierwszego dnia: segregujemy śmieci, korzystamy z opakowań recyklingowanych i staramy się wybierać produkty lokalne. Udział w sprzątaniu świata to kolejny krok w stronę bardziej ekologicznej restauracji.

Pamiętajmy, że Ziemia jest naszym wspólnym domem. Dlatego ważne jest, aby o nią dbać. Nie czekajmy na innych - każdy z nas może zrobić coś dobrego dla planety. Segreguj śmieci, oszczędzaj wodę, wybieraj rower zamiast samochodu - te drobne gesty mogą mieć ogromny wpływ!

Ekipa Oregano Bistro zasługuje na uznanie za swoje zaangażowanie w ochronę środowiska i wpływ na lokalną społeczność.

w0k001 20240422 120139

ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk