ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Dlaczego strażacy z OSP w Starej Rusi musieli ciągnąć wóz: #PomocdlaUli

Dlaczego strażacy z OSP w Starej Rusi musieli ciągnąć wóz: #PomocdlaUli

stomadica wysokie mazowieckie

W akcji, która przekracza ramy zwykłej interwencji,  wzięła udział Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Rusi. Strażacy nie tylko walczą z ogniem, ale i podejmują niecodzienne wyzwanie, by pomóc małej Urszuli Cychol. W efekcie challengu #PomocdlaUli, filmik opublikowany na fanpage'u OSP w Starej Rusi, pokazuje druhów w pełnej akcji, przeciągających swój wóz strażacki za pomocą liny.

Dzięki tej symbolicznej czynności, która wymagała siły i determinacji, strażacy chcieli pokazać, że każdy wysiłek jest ważny, gdy chodzi o wsparcie życia i zdrowia. Druhowie ze Starej Rusi nominowani przez OSP Poświętne, podjęli rękawicę i pokazali, że solidarność ma wiele twarzy.

Z kolei OSP Stara Ruś nominowała do kolejnego etapu wyzwania:

  • OSP Tybory Misztale,
  • Ochotniczą Straż Pożarną w Wysokiem Mazowieckiem,
  • OSP KSRG Dąbrowa Dzięciel.

Uli potrzebna jest intensywna rehabilitacja i wsparcie, aby stawić czoła wyzwaniom, jakie przyniósł jej trudny start w życie. Mała wojowniczka, która przyszła na świat z sepsą i niewydolnością wielonarządową, już w pierwszych tygodniach życia wykazała niesamowitą siłę.

Urszula Cychol przyszła na świat jako skrajny wcześniak i urodziła się z sepsą, co doprowadziło do niewydolności wielonarządowej a przez pierwsze tygodnie życia musiała oddychać przy pomocy respiratora. Kolejne dni przyniosły kolejne dramaty wylew 4 stopnia do obu półkul mózgu, móżdżku i pnia mózgu co spowodowało wodogłowie pokrwotoczne. Ula okazała się prawdziwą wojowniczką nieustannie walczącą o swoje życie. Lecz teraz potrzebuje naszej pomocy i wsparcia w walce o zdrowie i samodzielność. Konieczna jest intensywna rehabilitacja, która umożliwi rozwój i poprawę jej stanu zdrowia.

Link do zbiórki: https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/urszula-cychol

4780 Urszula Cychol

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk