ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

2 maja wszystkie placówki ZUS-u są otwarte

2 maja wszystkie placówki ZUS-u są otwarte

stomadica wysokie mazowieckie

W czwartek, 2 maja sale obsługi klientów w placówkach ZUS-u będą czynne do godz.15.00. Tego dnia z infolinii ZUS (22 560 16 00) będzie można skorzystać wyjątkowo krócej do 15.00.

1 maja w Święto Pracy oraz 3 maja w Święto Konstytucji nie załatwimy swoich spraw w urzędzie, ale 2 maja placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą otwarte dla klientów. Zachęcamy również do kontaktu z ZUS-em bez wychodzenia z domu. Sprawy urzędowe możemy załatwiać przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Z ekspertem ZUS-u możemy także porozmawiać przez internet w godzinach urzędowania Zakładu w trakcie e-wizyty, czyli wideorozmowy”- informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego. - Natomiast osoby, które chciałyby na miejscu w placówce spotkać się z naszym pracownikiem, mogą na rozmowę umówić się wcześniej na konkretny dzień i godzinę przez PUE ZUS lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu: 86 278 21 78 - dla umówienia wizyt w placówkach ZUS-u w województwie podlaskim.

Skontaktować się można także przez infolinię ZUS, dzwoniąc pod numer 22 560 16 00 lub pisząc e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk