ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie: Pijany kierowca stracił samochód! Surowa interwencja na jednej z ulic miasta
foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokie Mazowieckie: Pijany kierowca stracił samochód! Surowa interwencja na jednej z ulic miasta

stomadica wysokie mazowieckie

Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali mitsubishi, którego kierowca był nietrzeźwy. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie i stracił prawo jazdy. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. W jego przypadku mundurowi zastosowali też procedurę zajęcia samochodu.

Jak informuje oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: - Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki pełniący służbę na ulicach Wysokiego Mazowieckiego zatrzymali do kontroli mitsubishi. Za kierownicą siedział mężczyzna, a z samochodu wydobywał się zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 63-letni mieszkaniec gminy Szepietowo ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowca oprócz tego, że stracił prawo jazdy, stracił też pojazd, którym jechał. Jest to pierwszy przypadek w Wysokiem Mazowieckiem zastosowania procedury zajęcia samochodu.

Wsiadając za kierownicę, przede wszystkim musimy pamiętać o jednej podstawowej zasadzie – NIGDY NIE JEŻDŻĘ PO ALKOHOLU! Rzeczywistość jednak pokazuje, że wielu kierowców nadal lekceważy tę dewizę. Swoim zachowaniem narażają siebie i innych użytkowników dróg na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk