ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

The Strings – komedia pełna przyjaźni i muzyki w Wysokiem Mazowieckiem [wideo/foto]
foto: materiały organizatora

The Strings – komedia pełna przyjaźni i muzyki w Wysokiem Mazowieckiem [wideo/foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na wyjątkowy spektakl komediowy "The Strings", który odbędzie się będzie 3 czerwca 2024 roku. Przedstawienie, trwające 120 minut, przeznaczone jest dla dorosłych widzów. "The Strings" to opowieść o grupie pięciu mężczyzn, którzy spotykają się w kluczowych momentach swojego życia. Przyjaźń, życiowe zakręty i miłość do muzyki to główne motywy tego humorystycznego spektaklu.

Akcja skupia się na postaciach takich jak Ernest, który doświadcza trudności w życiu osobistym po tym, jak zostaje wyrzucony przez żonę, Kotlet, który mierzy się z problemami zawodowymi i alkoholowymi, oraz Manuel, który zostaje wykluczony z popularnego zespołu muzycznego. Razem decydują się stworzyć nową grupę muzyczną – The Strings. Spektakl obiecuje nie tylko mnóstwo śmiechu, ale i momenty wzruszenia, prezentując zmiany w życiu bohaterów, ich nowe priorytety oraz siłę przyjaźni.

Obsadę stanowią znani aktorzy: Wojciech Brzeziński, Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek i Piotr Borowski pod reżyserią Macieja Kowalewskiego. Spektakl wyróżnia się dynamiczną fabułą, oryginalnym humorem i muzycznym tłem, które dodatkowo uatrakcyjnia przedstawienie.

Bilety na seanse o godzinach 17:30 i 20:30 można też nabyć online. Alternatywnie, bilety dostępne są również w kasie kina.

Biletybilety.kino.wysokiemazowieckie.pl/rezerwacja/termin.html?y=2024&m=6&back=1&idw=544

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk