ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Odpady rolnicze i przemysłowe? ARMB Odzysk Sp. z o.o. zapewni ich utylizację

Odpady rolnicze i przemysłowe? ARMB Odzysk Sp. z o.o. zapewni ich utylizację

stomadica wysokie mazowieckie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne zarządzanie odpadami, ARMB Odzysk Sp. z o.o. z magazynem nr 1 w Dąbrowie Cherubiny (gmina Czyżew) oferuje zaawansowane usługi recyklingowe skrojone na miarę potrzeb lokalnej społeczności, rolników oraz przedsiębiorstw. Firma, ciesząca się renomą dzięki swojej legalnej działalności, gwarantuje profesjonalizm i pełne bezpieczeństwo przetwarzania odpadów.

Z myślą o potrzebach lokalnych rolników, firm i instytucji, ARMB Odzysk Sp. z o.o. oferuje nie tylko odbiór odpadów, ale i ich skup w atrakcyjnych cenach, ułatwiając tym samym utylizację surowców wtórnych.

Szeroki zakres odbioru i skupu odpadów

ARMB Odzysk Sp. z o.o. specjalizuje się w odbiorze i skupie różnorodnych odpadów. W ofercie znajdują się m.in. makulatura, folia, opakowania po chemii gospodarczej, a także inne tworzywa sztuczne takie jak skrzynki czy wiaderka.

Potwierdzenia legalności działania

Jako legalnie działająca firma, ARMB Odzysk Sp. z o.o. zapewnia wystawienie potwierdzeń odbioru odpadów oraz dokumentów rejestracyjnych w systemie BDO.

Wyjątkowa oferta na czarną folię pryzmową

Co sobotę w godzinach od 8 do 12, firma oferuje bezpłatny odbiór czarnej folii pryzmowej w swoim magazynie. Istnieje także opcja płatnego odbioru folii bezpośrednio z gospodarstw.

Kontakt i dostępność usług

Zachęcamy do kontaktowania się z firmą telefonicznie pod numerem 606465128, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub odwiedzenia strony internetowej www.odzysk.com.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat dostępnych usług.

Tel: 606465128

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.odzysk.com.pl

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk