Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Dańkowska, Czarnowska i Bogucki – kandydaci do PE z powiatu wysokomazowieckiego

Dańkowska, Czarnowska i Bogucki – kandydaci do PE z powiatu wysokomazowieckiego

stomadica wysokie mazowieckie

Poznaliśmy kandydatów do Parlamentu Europejskiego zamieszkałych w powiecie wysokomazowieckim (wg danych z PKW). W nadchodzących wyborach do Europarlamentu 2024 reprezentować będą nas Zorina Dańkowska, Paulina Czarnowska i Jacek Bogucki.

Zorina Lila Dańkowska, mieszkanka miejscowości Kobylin-Cieszymy. Startuje z listy nr 3 z numerem 4, reprezentując komitet KWW Bezpartyjni Samorządowcy-Normalna Polska. Dańkowska nie jest członkiem żadnej partii politycznej.

Paulina Czarnowska z miejscowości Czarnowo Biki startuje z listy nr 3, z numerem 6, także z ramienia komitetu KWW Bezpartyjni Samorządowcy-Normalna Polska. Czarnowska również nie należy do żadnej partii politycznej.

Jacek Bogucki, poseł na Sejm RP, mieszka w miejscowości Siennica-Lipusy. Jest członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość i startuje z listy nr 7, numer 6, reprezentując komitet KW Prawo i Sprawiedliwość.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca 2024 roku, a kandydaci już teraz przedstawiają swoje programy i cele, mając nadzieję na zdobycie zaufania wyborców.

 

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk