ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

JUŻ W SOBOTĘ! Turniej bokserski w Wysokiem Mazowieckiem! Zmierzy się 80 zawodników

JUŻ W SOBOTĘ! Turniej bokserski w Wysokiem Mazowieckiem! Zmierzy się 80 zawodników

stomadica wysokie mazowieckie

18 maja 2024 roku w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się Pierwszy Turniej Wysokomazowiecki w Boksie. W imprezie zaplanowanej na sobotę weźmie udział blisko osiemdziesięciu zawodników, którzy zmierzą się w czterdziestu walkach rozgrywanych w różnych kategoriach wagowych. Areną zmagań będzie hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2.

Organizatorem wydarzenia jest miejscowy Klub Bokserski Mn Boxing, który zapewnia, że turniej będzie nie tylko pokazem umiejętności bokserów, ale również okazją do popularyzacji boksu w regionie. Oficjalne otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 11:00, a wstęp dla kibiców jest bezpłatny, co stanowi dodatkową zachętę do wspierania sportowców.

Dodatkowo, dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, przewidziano transmisję na żywo. Transmisja ta będzie dostępna na fanpage'u (https://www.facebook.com/wysmaz) naszego portalu Wysokomazowiecki24.pl, który jest patronem medialnym turnieju. To doskonała okazja dla miłośników boksu oraz mieszkańców, aby śledzić emocjonujące pojedynki i kibicować zawodnikom z bliska, nawet zza ekranu.

Fanpage: https://www.facebook.com/wysmaz

wm5367576

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk