ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie: Przyszłe mamy i tatusiowie na Dniu Otwartym Sali Porodowej [wideo/foto]

Wysokie Mazowieckie: Przyszłe mamy i tatusiowie na Dniu Otwartym Sali Porodowej [wideo/foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Wczoraj, 18 maja, odbył się Dzień Otwarty Sali Porodowej Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem, który przyciągnął wielu przyszłych rodziców. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 11:00 w holu Centralnej Rejestracji Szpitala, oferując bogaty program spotkań i warsztatów.

Dzień otwarty rozpoczął się szkoleniem "Maluch w Aucie", prowadzonym przez Leszka Kozioła, który udzielił cennych wskazówek na temat bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie. Następnie odbyły się warsztaty chustonoszenia prowadzone przez Ewę Jarymowicz, doradcę noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, które wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczestników.

Kolejnym punktem programu był wykład zatytułowany "Dieta Dopasowana do Mamy Karmiącej", prowadzony przez dietetyk kliniczną Karolinę Uszyńską-Pietraszko. Wykład ten dostarczył wielu cennych informacji na temat zdrowego odżywiania w okresie karmienia piersią.

O godzinie 16:00 położne Justyna Gawrychowska i Ewelina Godlewska poprowadziły spotkanie "Niesamowita Moc", poświęcone tematowi kontaktu skóra do skóry. Podkreślono znaczenie tego kontaktu dla zdrowia i rozwoju noworodka, co spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Wizyta na Sali Porodowej była wyjątkową okazją dla przyszłych rodziców do zapoznania się z warunkami panującymi na oddziale Położniczo-Noworodkowym. Uczestnicy mogli porozmawiać z personelem i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące porodu i opieki nad noworodkiem.

Organizatorzy, korzystając z fanpage'a "Rodzę w Wys Maz", zaprosili na to wydarzenie wszystkie osoby spodziewające się dziecka oraz świeżo upieczonych rodziców. Dzień Otwarty Sali Porodowej był doskonałą okazją do spotkania ze specjalistami, poznania przestrzeni szpitala oraz zdobycia cennych informacji i porad. Uczestnicy otrzymali również drobne upominki.

Fanpage "Rodzę w Wys Maz": https://www.facebook.com/profile.php?id=61555075867189

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk